Добавить в избранное
 
Главная » Дом » Интерьер » Організовуємо гардеробну вдома

Організовуємо гардеробну вдома

Безліч шаф з одягом, домашнім інвентарем, взуттям, постільною білизною та іншим речами тримати в квартирі вже немодно. У моді все частіше домінує мінімалізм і захаращувати свій життєвий простір громіздкими тумбами і комода вже мало, хто хоче.Однак нажите непосильною працею все ж потрібно десь зберігати, тому слідуючи моді Заходу, вітчизняні дизайнери інтер'єру вже не один рік говорять про користь, практичність і красу гардеробної кімнати. Це невеликий простір у вашому будинку, де можна розмістити не тільки вішалки для одягу, а й різні полички для одягу, взуття та інших речей, які можуть захаращувати квартиру.

Що таке гардеробна?


Насправді, більшість з нас не має в своєму розпорядженні зайві квадратні метри, щоб відвести цілу кімнату під гардеробну. Тому роль такого приміщення може грати стелаж, шафа купе, обладнана ніша в передпокої. Головне, щоб проблем з освітленням і вентиляцією в гардеробній у вас не було.

Для організації гардеробної згодиться практично будь-який матеріал. Звичайно, використовувати гіпсокартон небажано, адже для меблювання цей матеріал не годиться, його використовують для обробки.

Найкраще взяти дерево або ламінат. Звичайно у ламінату немає такої пористості, як у дерева, але він міцний і коштує недорого, тому цілком згодиться для організації гардеробної. З огляду на той факт, що ламінат не дихає, дизайнери рекомендують вихід з положення у вигляді мішечка з силікагелем.

Розміщувати такі мішечки слід в кожній секції з речами.

Розміри


Якщо говорити про розміри і конфігурації, то тут все залежить від простору, який ви маєте в своєму розпорядженні і особистих побажань. Однак варто врахувати деякі правила. Наприклад висота вішалки для пальто повинна бути не менше 150 сантиметрів.

Висота капелюшних полиць і взуттєвих полиць за найвищим предметом + 5 або 10 сантиметрів. Такі заходи необхідні, щоб одяг дихав.

Найбільш простим виходом з положення буде замовлення подібних меблів у фахівців. Як правило, в компаніях, які займаються виготовленням гардеробних, допомагають клієнту спочатку скласти кілька варіантів проекту гардеробної, з урахуванням наявної площі, відведеної під ці цілі. Гардеробна під замовлення позбавить вас безлічі проблем і турбот, але варто пам'ятати, що і зроблене своїми руками місце під зберігання речей може вийти нітрохи не гірше, головне - це намагатися і дійсно робити на совість.
 

Последние статьи раздела

 • Интерьер Искусственные цветы из атласа, органзы, фоамиранаИскусственные цветы из атласа, органзы, фоамирана
  Как бы ни были красивы живые цветы, со временем они вянут. Чего не скажешь об искусственных цветах,...
 • Интерьер Самые популярные одеяла и их особенностиСамые популярные одеяла и их особенности
  Одеяло каждый выбирает под себя. Кому-то надо что-то потеплее, кому-то вариант полегче, кто-то...
 • Интерьер Оформление открытого балкона: несколько идейОформление открытого балкона: несколько идей
  Обустройство открытого балкона – сложная задача. Особенно если хотелось бы иметь стильный и...
 • Интерьер Оригинальные идеи оформить потолокОригинальные идеи оформить потолок
  Часто дизайн потолка считают не самым важным, хотя его можно оформить самым оригинальным способом. ...
 • Растения Подарки из цветов с быстрой доставкойПодарки из цветов с быстрой доставкой
  Доставка цветов для руководителей - быстро, качественно, удобно Сегодня цветы стали неотъемлемой...